Производи

VR

Експерт за автоделови повеќе од 13 години сите ставки 100% под qc пред испораката на нашето ниво на технологија во согласност со стандардите за точки.


Фабрички опатија 6s за управување со производствен капацитет: 50000 парчиња / месеци фабрика повеќе од 30000 квадрати со 5 работни одделенија


Автоматско прецизно производство, прецизноста на обработката е повеќе од 0,02 mm интелигентна машина за полирање

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
اردو
Română
Македонски
Latin
ქართველი
հայերեն
فارسی
русский
Português
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски