• OEM&ODM

  Исто така правиме OEM услуга, ODM услуга.

 • Атестирање

  Положена сертификација на DOT USA, TS16949.

 • Сервис

  Обезбедете најпрофесионална услуга.

НАШАТА УСЛУГА

Обезбедете професионални услуги за производители на автоделови

TYJ е секогаш посветен на строгиот QC и внимателна услуга за да обезбеди целосно задоволство на клиентите.

Со текот на годините, TYJ Vehicle Parts се придржува до принципот на претпријатието за создавање вредност за клиентите и постојано се стреми да обезбеди висококвалитетни авто светилки, производи за делови за возила и висококвалитетни услуги. TYJ има положено сертификација на DOT USA, TS16949, исто така, правиме OEM услуга, ODM услуга. Професионалниот тим за услуги на клиентите 7*24 часа обезбедува деноноќна услуга во текот на целата година, што освои бројни поволни коментари од клиентите.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОИЗВОДИ ЗА ДЕЛОВИ ЗА ВОЗИЛА

Сигурен квалитет на производи за делови за возила, како што се автоматски светилки, автоматски браник, автоматска решетка и други додатоци за автомобил 

Висококвалитетни најпродажни предни фарови за корола 2010-2012 среден исток 81130-02D20 81170-02D20 БЕЛ ХРОМ
Висококвалитетни најпродажни предни фарови за корола 2010-2012 среден исток 81130-02D20 81170-02D20 БЕЛ ХРОМ
Висококвалитетни најпродажни предни фарови за корола 2010-2012 среден исток  81130-02D20 81170-02D20 БЕЛ ХРОМ.Овие предни фарови се попопуларни на пазарот, особено во Пакистан, областите на Блискиот Истоковој фар со хромиран рефлектор и го продаваме добро  толку многу годиниЛеќа за предни светла PMMA и капак на светилка од материјал од ПП
ФАБРИКА Добавувач& производство ЗА COROLLA 2017 2018 2020 САД ФАРВИ |
ФАБРИКА Добавувач& производство ЗА COROLLA 2017 2018 2020 САД ФАРВИ |
ФАБРИКА Добавувач& производители |. го спроведува производството во строга согласност со националните и индустриските стандарди. Се врши строга проверка на квалитетот на  пред да се напушти фабриката. Ова осигурува дека финалниот производ на пазарот е безбеден и еколошки и е во согласност со националните стандарди за квалитет.
ВИСОК КВАЛИТЕТ ЗА CAMRY 2018 USA АВТОМАТСКИ ДЕЛОВИ НА ТЕЛОТО ПРЕДЕН БРАНИК РЕШЕШКА LE
ВИСОК КВАЛИТЕТ ЗА CAMRY 2018 USA АВТОМАТСКИ ДЕЛОВИ НА ТЕЛОТО ПРЕДЕН БРАНИК РЕШЕШКА LE
Оваа решетка на браникот е наменета за camry 2018 САД, решетки на предниот браник црни автоделови за каросеријата53113-06010/53113-06020популарен на пазарот во Дубаи, американскиот пазар
ВИСОКОКВАЛИТЕТНА НАЈДОБРА TYJ Фабрика ЗА АВТОМАТСКИ ДЕЛОВИ НА ТЕЛО COROLLA 2017 Блискиот ИСТОК ТИП 53100-02B80 5 Трговија на големо - 常州市沿江欣业车辆部件厂
ВИСОКОКВАЛИТЕТНА НАЈДОБРА TYJ Фабрика ЗА АВТОМАТСКИ ДЕЛОВИ НА ТЕЛО COROLLA 2017 Блискиот ИСТОК ТИП 53100-02B80 5 Трговија на големо - 常州市沿江欣业车辆部件厂
Висококвалитетен Најдобар квалитет TYJ Factory FOR AUTO Body PARTS COROLLA 2017 Middle East TYPE 53100-02B80 5 Трговија на големо -Нашиот креативен дизајнерски тим го подигна дизајнот на     на следното ниво.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ЗА НАС
Специјализирана за автоделови

Фабриката за делови за возила Changzhou Yanjiang Xinye е основана во 2007 година со брендот TYJ од 1980-тите е професионален производител ангажиран во истражување, развој, производство, продажба и сервис на резервни делови за автомобили, вклучувајќи авто светилки, автобраници, решетки, ретровизори и други додатоци за каросеријата. 

Се наоѓа во градот Чангжу, провинцијата Џиангсу на еден час оддалеченост од Шангај. TYJ е секогаш посветен на строгиот QC и внимателна услуга за да обезбеди целосно задоволство на клиентите. 

 • 2007 година
  Основање компанија
 • 100+
  Персонал на компанијата
 • 3000+
  Областа на фабриката
 • OEM
  OEM сопствени решенија
СЛУЧАЈ

Доби високи пофалби од многу клиенти

Повратни информации од клиентите
Повратни информации од клиентите
Повратни информации од клиентите
TYJ Фабричка култура
TYJ Фабричка култура
Changzhou Yanjiang Xinye Vehicle Parts е професионална фабрика за производство на автоделови. Работејќи од 2007 година, ние сме лидери на пазарот во продажба на големо и мало на делови за судир. Нашите производи се од наша сопствена мувла што се развива, контролира и произведува материјали со машини во мојата фабрика. Во моментов, ние ги сервисираме пазарите во САД, Блискиот Исток Дубаи, Оман, Арабија, Таџикистан, Ирак, Авганистан и африканската област како Нигерија и Гана итн. Нашиот бренд е изграден на доверба, квалитет, доверливост и услуга.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате повеќе прашања, пишете ни

Испратете го вашето барање