Автоматски браник

VR

Ние се фокусираме на резервни авто-браници повеќе од 13 години. Тоа е споредено со оригиналните делови од каросеријата на автомобилот, ќе го направите  уживајте во истиот квалитет со исплатлива цена и повеќе, можете да уживате и во 24-часовна услуга со 1 година гаранција. 


Развиваме автоматски браници и радијатори на браниците, поддржуваме калапи за додатоци од нашиот сопствен технички тим и произведуваме големи количини во нашите сопствени работилници за инјектирање. Секое парче ние сите 100% го проверуваме квалитетот пред испораката.


Досега развивме повеќе од 30 сериски модели на автомобили на Тојота и особено Корола вклучувајќи ги сите надворешни делови за автомобили. Автоматските браници се склопуваат со висококвалитетен нов материјал pp материјал  и во споредба со другите фабрички браници, нашиот браник ќе биде помек со висока флексибилност. 


Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
اردو
Română
Македонски
Latin
ქართველი
հայերեն
فارسی
русский
Português
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски