Автоматска решетка

VR

TYJ се фокусираше на резервниот пазаравто решетки повеќе од 13 години. Се споредува со оригиналните делови на каросеријата, ќе уживате во истиот квалитет по исплатлива цена и ќе можете да уживате и во 24-часовна услуга со 1-годишна гаранција. 


TYJпроизводител на автомобилска решеткасе развива решетка за автомобилски дел додатоци и решетки радијатори, калапи за помошни додатоци од нашиот технички тим и произведува големи количини преку нашите работилници за инјектирање. За секое парче сите ние 100% правиме проверка на квалитетот пред испораката.


Досега производителот на автомобилска решетка TYJ разви повеќе од 30 сериски модели на автомобили на Тојота и особено Корола, вклучувајќи ги сите надворешни делови за автомобили. Автоматските решетки се склопуваат со висококвалитетен нов материјал ABS материјал и во споредба со други фабрички решетки, нашите решетки се цврсти со добра отпорност на удари.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
اردو
Română
Македонски
Latin
ქართველი
հայերեն
فارسی
русский
Português
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски