Случаи
VR
 • Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

1. Која е вашата услуга обезбедена?
нашиот тим со 24 часа професионална услуга и OEM, odm, приспособена услуга.
2.Дали ги тестирате сите ваши стоки пред испораката?
Дали ја тестирате целата ваша стока пред испорака?
3. Кои се вашите услови за плаќање?
T/T 30% како депозит и 70% пред B/L копија. Ќе ви ги покажеме фотографиите од производите и пакетите при испорака.

Предности

1.Сите наши производствени менаџменти според менаџментот 6S.
2. Сите суровини и калапи се наш сопствен развој.
3.TYJ фабрички експерти за автоделови повеќе од 13+ години
4. Нивото на технологија во согласност со DOT стандардите.

За TYJ Vehicle Parts

Фабриката за делови за возила Changzhou Yanjiang Xinye е основана во 2007 година со брендот TYJ од 1980-тите е професионален производител ангажиран во истражување, развој, производство, продажба и сервис на резервни делови за автомобили, вклучително и авто светилки, автобраници, решетки, ретровизори и други додатоци за каросеријата. Се наоѓа во градот Чангжу, провинцијата Џиангсу на еден час оддалеченост од Шангај. TYJ е секогаш посветен на строгиот КК и внимателна услуга за да обезбеди целосно задоволство на клиентите. Со текот на годините, TYJ Vehicle Parts се придржува до принципот на претпријатието за создавање вредност за клиентите и постојано се стреми да обезбеди висококвалитетни производи и висококвалитетни услуги. TYJ има положено сертификација на DOT USA, TS16949, исто така, правиме OEM услуга, ODM услуга. Професионалниот тим за услуги на клиентите 7*24 часа обезбедува деноноќна услуга во текот на целата година, што освои бројни поволни коментари од клиентите. TYJ Vehicle Parts воведе серија напредна опрема и нова техника, а исто така доби и сертификати DOT USA. Добро продавање во Кина, исто така, се извезува на клиенти во САД, ДУБАИ, Блискиот Исток, Јужна Америка, Африка, Југоисточна Азија и така натаму. Ние ќе ви обезбедиме најпрофесионална услуга. Добредојдовте крајните корисници и дистрибутери од целиот свет контактирајте со нас и создавајте успех.

Вовед во производот

информација за продуктот

 Best Quality Case RAV4 2019 2020 2021 USA MODIFIED TAILLIGHTS BACKLAMPS SET Factory   

Предности на компанијата

01
Сите суровини и калапи се наш сопствен развој.
02
Нивото на технологија во согласност со DOT стандардите.
03
Нашата фабрика може да вчита 5 контејнери во исто време.

Најчесто поставувани прашања за

П:

Кои се вашите услови за плаќање?     

А:

T/T 30% како депозит и 70% пред B/L копија. Ќе ви ги покажеме фотографиите од производите и пакетите при испорака.

П:

Како го правите нашиот бизнис долгорочен и добар однос?     

А:

Ние одржуваме добар квалитет и конкурентна цена за да обезбедиме корист на нашите клиенти; 2. Ние го почитуваме секој клиент како наш пријател и искрено работиме и се дружиме со нив, без разлика од каде доаѓаат.

П:

која е вашата услуга обезбедена?     

А:

нашиот тим со 24 часа професионална услуга и OEM, odm, приспособена услуга.

П:

Дали ја тестирате целата ваша стока пред испорака?     

А:

Дали ја тестирате целата ваша стока пред испорака?

П:

Што е со вашето време за испорака?    

А:

Општо земено, ќе бидат потребни 10 до 15 дена по добивањето на вашиот депозит. Специфичното време на испорака зависи од артиклите и количината на вашата нарачка. Но, обидете се што е можно поскоро


Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Recommended

Send your inquiry

CONTACT US

If you have more questions, write to us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
اردو
Română
Македонски
Latin
ქართველი
հայերեն
فارسی
русский
Português
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски