Производи
VR
 • Детали за производот
Вовед во производот

Product Name.GRILLE.TYJ-01-0931.COROLLA 2017 .MIDDLE EAST.

Име на производот.GRILLE.TYJ-01-0931.COROLLA 2017 .BIDDLE EAST.

Product Name.GRILLE.TYJ-01-0931-A.COROLLA 2017 .MIDDLE EAST.

Име на производ.GRILLE.TYJ-01-0931-A.COROLLA 2017 .BIDDLE EAST.

Product Name.GRILLE(WITH LED)TYJ-01-0931-BLED.COROLLA 2017 .MIDDLE EAST.

Име на производ.РШАЧКА(СО LED)TYJ-01-0931-BLED.COROLLA 2017 .Среден ИСТОК.

Вовед во компанијата
Основана во 2007 година, ФАБРИКАТА ЗА ДЕЛОВИ ЗА ВОЗИЛА YANJIANG XINYE е еден од познатите трговци на големо со широк асортиман на авто браници и многу повеќе. Овие производи се дизајнирани и произведени во согласност со најновите трендови и стандарди на индустријата. Целиот асортиман на производи што ги нудиме е многу популарен на пазарите поради нивната можност за дозволување и висока издржливост.
Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Recommended

Send your inquiry

CONTACT US

If you have more questions, write to us

Recommended
They are all manufactured according to the strictest international standards. Our products have received favor from both domestic and foreign markets.
They are now widely exporting to 200 countries.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
اردو
Română
Македонски
Latin
ქართველი
հայերեն
فارسی
русский
Português
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски