Автоматска решетка
VR
 • Детали за производот
Вовед во производот

Product .Name.FRONT GRILLE(LE)TYJ-01-0056.COROLLA 2014 USA.

Производ .Име.ПРЕДНА РЕШЕШКА(LE)TYJ-01-0056.COROLLA 2014 САД.

FRONT GRILLE(SE)TYJ-01-0057.COROLLA 2014 USA.Product Name.

ПРЕДНА решетка(SE)TYJ-01-0057.COROLLA 2014 САД.Име на производ.

FRONT GRILLE(SE)TYJ-01-0057.COROLLA 2014 USA.Product .Name.

ПРЕДНА РЕШЕНИЦА(SE)TYJ-01-0057.COROLLA 2014 САД.Производ .Име.

Вовед во компанијата
Ние, ФАБРИКАТА ЗА ДЕЛОВИ ЗА ВОЗИЛА YANJIANG XINYE започната во 2007 година, сме еден од најистакнатите производители на широк спектар на автоделови. Нашата понудена палета се состои од автоматски браник од најдобра класа. Сите понудени асортиман се направени според стандардите за квалитет. Нашите понудени производи се многу восхитувани поради нивната лесна за употреба, високи перформанси, мало одржување и подолг работен век. Освен ова, може да се искористат овие автоделови во ограничен временски период по разумни цени. Поддржани сме од напредна инфраструктурна единица која е опремена со најнова механизација и ултрамодерна технологија. За да се стимулира растот на една организација, потребно е да се подобри квалитетот на понудените производи. Затоа продолжуваме да ја надградуваме нашата инфраструктура според најновата технологија и развој во индустријата.
Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Recommended

Send your inquiry

CONTACT US

If you have more questions, write to us

Recommended
They are all manufactured according to the strictest international standards. Our products have received favor from both domestic and foreign markets.
They are now widely exporting to 200 countries.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
اردو
Română
Македонски
Latin
ქართველი
հայերեն
فارسی
русский
Português
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски