Производи
VR
 • Детали за производот
Вовед во производот

TYJ-RV19-014.REAR BUMPER.(LE,XLE)COROLLA 2014 USA.

TYJ-RV19-014. ЗАДЕН БРАНИК. (LE, XLE) COROLLA 2014 САД.

TYJ-RV19-014.REAR BUMPER.(LE,XLE)COROLLA 2014 USA.

TYJ-RV19-014. ЗАДЕН БРАНИК. (LE, XLE) COROLLA 2014 САД.

Product details.

Детали за производот.

Вовед во компанијата
Основана во 2007 година, ФАБРИКАТА ЗА ДЕЛОВИ ЗА ВОЗИЛА YANJIANG XINYE е еден од водечките производители, трговци на големо, трговци со авто светилки и многу повеќе. Нашите производи се исклучително користени на пазарот поради нивната цврста природа, сигурни перформанси, подолги оперативни услуги и разумни цени. Под визионерско водство на нашиот ментор танг, се стекнавме со реномирано име на пазарот.
Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Recommended

Send your inquiry

CONTACT US

If you have more questions, write to us

Recommended
They are all manufactured according to the strictest international standards. Our products have received favor from both domestic and foreign markets.
They are now widely exporting to 200 countries.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
اردو
Română
Македонски
Latin
ქართველი
հայերեն
فارسی
русский
Português
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски