Производи
VR
 • Детали за производот
Вовед во производот

TYJ-01-1039.BUMPER GRILLE (LE XLE)CAMRY 2018 USA.

TYJ-01-1039.БУМПЕР РЕШЕНИЦА (LE XLE)CAMRY 2018 САД.

TYJ-01-1039.BUMPER GRILLE (LE .XLE)CAMRY 2018 USA.

TYJ-01-1039.БУМПЕР РЕШЕНИЦА (LE .XLE)CAMRY 2018 САД.

TYJ-01-1039.BUMPER GRILLE (LE .XLE)CAMRY 2018 USA.

TYJ-01-1039.БУМПЕР РЕШЕНИЦА (LE .XLE)CAMRY 2018 САД.

Вовед во компанијата
ФАБРИКАТА ЗА ДЕЛОВИ ЗА ВОЗИЛА YANJIANG XINYE е најдоверливото име меѓу највисоките компании во овој бизнис од 2007 година. Нашиот тип на сопственост е партнерство. Седиштето на нашата корпорација се наоѓа во КИНА. Направивме место меѓу најдоверливите имиња во овој бизнис, ангажирани во големопродажба на сеопфатен асортиман на авто светилки и многу повеќе. Имаме поддршка од висококвалификуван, талентиран и искусен персонал, кој неуморно работи на постигнување на специфичните цели на компанијата. Напоредно со ова, фокусирани сме на одржување на квалитетот во целиот асортиман и затоа усвоивме строги политики и мерки предложени од индустријата. Освен ова, нашите етички политики, доверливите зделки и навременото уверување за исполнување на нарачките исто така ни помогнаа да позиционираме завидна ниша во индустријата.
Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Recommended

Send your inquiry

CONTACT US

If you have more questions, write to us

Recommended
They are all manufactured according to the strictest international standards. Our products have received favor from both domestic and foreign markets.
They are now widely exporting to 200 countries.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
اردو
Română
Македонски
Latin
ქართველი
հայերեն
فارسی
русский
Português
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски