Испратете го вашето барање

Најчесто поставувани прашања

1.Дали ги тестирате сите ваши стоки пред испораката?
Дали ја тестирате целата ваша стока пред испорака?
2. Кои се вашите услови за плаќање?
T/T 30% како депозит и 70% пред B/L копија. Ќе ви ги покажеме фотографиите од производите и пакетите при испорака.
3. Која е вашата услуга обезбедена?
нашиот тим со 24 часа професионална услуга и OEM, odm, приспособена услуга.

Предности

1.Нашата фабрика може да вчита 5 контејнери во исто време.
2. Сите суровини и калапи се наш сопствен развој.
3.TYJ фабрички експерти за автоделови повеќе од 13+ години
4. Нивото на технологија во согласност со DOT стандардите.

За TYJ Vehicle Parts

Фабриката за делови за возила Changzhou Yanjiang Xinye е основана во 2007 година со брендот TYJ од 1980-тите е професионален производител ангажиран во истражување, развој, производство, продажба и сервис на резервни делови за автомобили, вклучително и авто светилки, автобраници, решетки, ретровизори и други додатоци за каросеријата. Се наоѓа во градот Чангжу, провинцијата Џиангсу на еден час оддалеченост од Шангај. TYJ е секогаш посветен на строгиот КК и внимателна услуга за да обезбеди целосно задоволство на клиентите. Со текот на годините, TYJ Vehicle Parts се придржува до принципот на претпријатието за создавање вредност за клиентите и постојано се стреми да обезбеди висококвалитетни производи и висококвалитетни услуги. TYJ има положено сертификација на DOT USA, TS16949, исто така, правиме OEM услуга, ODM услуга. Професионалниот тим за услуги на клиентите 7*24 часа обезбедува деноноќна услуга во текот на целата година, што освои бројни поволни коментари од клиентите. TYJ Vehicle Parts воведе серија напредна опрема и нова техника, а исто така доби и сертификати DOT USA. Добро продавање во Кина, исто така, се извезува на клиенти во САД, ДУБАИ, Блискиот Исток, Јужна Америка, Африка, Југоисточна Азија и така натаму. Ние ќе ви обезбедиме најпрофесионална услуга. Добредојдовте крајните корисници и дистрибутери од целиот свет контактирајте со нас и создавајте успех.

Вовед во производот

информација за продуктот

 Best TYJ FOR CAMRY 2015 USA AUTO BODY PARTS FRONT BUMPER GRILLE LE SE Supplier   

Предности на компанијата

01
Нивото на технологија во согласност со DOT стандардите.
02
Сите суровини и калапи се наш сопствен развој.
03
Сите наши производствени менаџменти според менаџментот 6S.

Најчесто поставувани прашања за компаниите за производство на автоделови

П:

Како го правите нашиот бизнис долгорочен и добар однос?     

А:

Ние одржуваме добар квалитет и конкурентна цена за да обезбедиме корист на нашите клиенти; 2. Ние го почитуваме секој клиент како наш пријател и искрено работиме и се дружиме со нив, без разлика од каде доаѓаат.

П:

Дали ја тестирате целата ваша стока пред испорака?     

А:

Дали ја тестирате целата ваша стока пред испорака?

П:

која е вашата услуга обезбедена?     

А:

нашиот тим со 24 часа професионална услуга и OEM, odm, приспособена услуга.

П:

Кои се вашите услови за плаќање?     

А:

T/T 30% како депозит и 70% пред B/L копија. Ќе ви ги покажеме фотографиите од производите и пакетите при испорака.

П:

Што е со вашето време за испорака?    

А:

Општо земено, ќе бидат потребни 10 до 15 дена по добивањето на вашиот депозит. Специфичното време на испорака зависи од артиклите и количината на вашата нарачка. Но, обидете се што е можно поскоро

Вовед во производот

Product details.

Детали за производот.

TYJ-01-0181.FRONT GRILLE.(SE)CAMRY 2015 USA.

TYJ-01-0181. ПРЕДНА решетка. (SE) CAMRY 2015 САД.

Product details.

Детали за производот.

Вовед во компанијата
Основана во 2007 година, ФАБРИКАТА ЗА ДЕЛОВИ ЗА ВОЗИЛА YANJIANG XINYE е еден од познатите трговци на големо со широк асортиман на авто браници и многу повеќе. Овие производи се дизајнирани и произведени во согласност со најновите трендови и стандарди на индустријата. Целиот асортиман на производи што ги нудиме е многу популарен на пазарите поради нивната можност за дозволување и висока издржливост.
Додај коментар
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате повеќе прашања, пишете ни

Испратете го вашето барање