Производи
VR
 • Детали за производот
Вовед во производот

HEAD LAMP WHITE.COROLLOA 2007-2009 .USA.TYJ-01-0116.

ГЛАВА СВЕТИЛКА БЕЛА.COROLLOA 2007-2009 .USA.TYJ-01-0116.

HEAD LAMP WHITE.COROLLOA 2007-2009 .USA.TYJ-01-0116.

ГЛАВА СВЕТИЛКА БЕЛА.COROLLOA 2007-2009 .USA.TYJ-01-0116.

HEAD LAMP BLACK.COROLLOA 2007-2009 USA.TYJ-01-0117.

ГЛАВА СВЕТИЛКА ЦРНА.COROLLOA 2007-2009 САД.TYJ-01-0117.

Вовед во компанијата
ФАБРИКАТА ЗА ДЕЛОВИ ЗА ВОЗИЛА YANJIANG XINYE е познат трговец на големо со широк спектар на автоматски браник. Нашите продавачи користат најсовремена технологија за совршено да ги извршуваат производните и другите сродни процеси. Работиме како тим за да ги разбереме потребите на клиентите, да го одржуваме меѓусебниот бизнис интерес непроменет за да можеме да испорачаме производи во вистинско време и по најконкурентни цени. производи загарантиран најдобар квалитет.
Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Recommended

Send your inquiry

CONTACT US

If you have more questions, write to us

Recommended
They are all manufactured according to the strictest international standards. Our products have received favor from both domestic and foreign markets.
They are now widely exporting to 200 countries.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
اردو
Română
Македонски
Latin
ქართველი
հայերեն
فارسی
русский
Português
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски