Оваа популарна предна   решетка  е  замена за camry 2021 решетка се тип

оваа   решетка  е  популарна на пазарот, особено на Дубаи, САД со добар материјал ABS на високо ниво, со    бојадисување за шпоретот

Лесно се инсталира со репродукција и приклучок, исто како и оригиналната големина.

Со високи перформанси и одличен квалитет, фабричките делови за каросеријата на TYJ се популарни во резервниот пазар

Испратете го вашето барање
ОПИССТАВКИ БР. TYJ-01-1050 СТАВКА  ИМЕ. ПРЕДНИ РЕШЕКИ SE 
МОДЕЛ НА АВТОМОБИЛ TOYOTA CAMRY 2021 USA SE / XSE ОЕ БР.L:  53111-06C50
    R: 53101-06F50
ФУНКЦИЈА ПОДДРЖАТЕ ЈА ПОВРШИНАТА НА ЦЕЛИОТ КОМОБИЛ КОМПЛЕТНА СЕРТИФИКАЦИЈА TS16949 / DOT / 3C 
ПАКЕТИБАББЛ ЧЕСНИЦИ / СПЕЦИЈАЛНА КОМОЈА / НЕУТРАЛНИ ЦТНС ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА 5-15 ДЕНА 
Количина/G.W / CBM CTNS 3 ЕЕЗ/0,25 CBM/12,5  КИЛОГРАММАТЕРИЈАЛ ПП 
ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА


Нашата компанија се наоѓа во прекрасното место Јангце

Река, градот Чангжу, провинцијата Џиангсу. Ние напреднавме

технологија, силна продуктивна способност, како и капацитети за тестирање,

а исто така имаме машина за вбризгување на пластика и одлична работа

група, за да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги.

Ние сме професионални производители на јапонски резервни автомобили

делови, како што се: TOYOTA Camry, Corolla, Nissan, Avalon,

итн...итн...Денес нашите производи веќе се извезуваат во САД,

Јужна Америка, Северна Америка, Блискиот Исток, Африка

итн...итн...толку области и земји, ќе ви дадеме многу

повеќе стоки со разумна цена цело време.
ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ПРОИЗВОДСТВО
Најчесто поставувани прашања
 • Што е со вашето време за испорака?
  Општо земено, ќе бидат потребни 10 до 15 дена по добивањето на вашиот депозит. Специфичното време на испорака зависи од артиклите и количината на вашата нарачка. Но, обидете се што е можно поскоро.
 • Можете ли да произведувате според примероците?
  Да, ние можеме да произведуваме со ваши примероци или технички цртежи. Можеме да ги изградиме калапи и тела.
 • Која е вашата политика за примерок?
  Можеме да го набавиме примерокот ако имаме готови делови на залиха, но клиентите треба да ги платат трошоците за примерок и курирските трошоци.
 • Дали ја тестирате целата ваша стока пред испорака?
  Да, имаме 100% тест пред испорака
 • Како го правите нашиот бизнис долгорочен и добар однос?
  1. Ние одржуваме добар квалитет и конкурентна цена за да обезбедиме корист на нашите клиенти;2. Ние го почитуваме секој клиент како наш пријател и искрено работиме и се дружиме со нив, без разлика од каде доаѓаат.


Телефон:
0086-13706116223
Е-пошта:
Телефонски:
0086-519-83502018
Факс:
0086-519-83241796
Додај коментар
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.
Изберете друг јазик
English
O'zbek
اردو
Română
Македонски
Latin
ქართველი
հայերեն
فارسی
русский
Português
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање