• ЕКСПЕРТ ЗА АВТОДЕЛОВИ 13Г+
  ЕКСПЕРТ ЗА АВТОДЕЛОВИ 13Г+
  Фабриката TYJ Vehicle Parts е основана во 2007 година, посветена на автоделови за Toyota. Со строг КК, брза испорака и техничка услуга 24 часа
ПРОИЗВОДИ ЗА ДЕЛОВИ ЗА ВОЗИЛА

TYJ е апрофесионална фабрика за автоделови и производител во Кина, со различни видови наделови од каросеријата на автомобилот.
Добавувачот на автоделови за каросерија TYJ може да обезбеди сигурен квалитет на производите за делови за возила, како што се делови за авто светло, автоматски браник, автоматска решетка и други додатоци за автомобил.

 • <p>2007 година</p>

  2007 година

  Основање компанија

 • <p>100+</p>

  100+

  Персонал на компанијата

 • <p>3000+</p>

  3000+

  Областа на фабриката

 • <p>OEM</p>

  OEM

  OEM сопствени решенија

СЛУЧАЈ

TYJ Vehicle Parts е зрел добавувач на автомобилски делови од 2007 година, добивме високи пофалби од многу клиенти.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате повеќе прашања, пишете ни

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
اردو
Română
Македонски
Latin
ქართველი
հայերեն
فارسی
русский
Português
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски